Kampania społeczna

„Jest nas więcej! Sprowokuj z nami równość!”

W ramach “Akademii lidera i liderki LGBT+” powstała angażująca kampania społeczna „Jest nas więcej! Sprowokuj z nami równość”, będącą narzędziem samorzeczniczym młodych aktywistów i aktywistek LGBT+ z województwa opolskiego.

W ramach kampanii outdoorowej powstały wspierające billboardy z hasłami wspierającymi lokalną społeczność LGBT+, np. “Pochodzę ze Strzelec Opolskich, a chłopak mojego syna kula najlepsze kluski”, “Mieszkam w Kędzierzynie-Koźlu i kocham dziewczynę swojej wnuczki”, “Jestem z Nysy i to tu powiedziałam swojej dziewczynie, że ją kocham” i inne. Wszystkie relacje w social mediach dotyczące kampanii w formie billbordów były otagowane hasztagiem #janiewierzequeerynabanerze lub #queerynabanerze. Dodatkowo w ramach kampanii outdoorowej powstały wlepy promujące hasła kampanii.


Projekt “Aktywizm to jest TO” jest realizowany z dotacji programu Program Aktywni Obywatele - Fundusz Krajowy, finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach Funduszy EOG.
Projekt “Aktywizm to jest TO” jest realizowany z dotacji programu Program Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy, finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach Funduszy EOG.